1st place
BJ Collins/Owen Jenkins Chatuge Anglers
2nd place
Westin Moss/Drake Hemby Whitwell High School
3rd place
Tyler Finley/Hunter Jones Mount Pleasant TN
4th
Aaron Riggs/James Riggs Mount Pleasant TN
5th
Alex Bradley/Rylan Green Chapman Panthers
6th
Jaxon Sullivan/Chase Milholen Scotts Hill High School
7th
Christopher Daniels/Justin Kanute YCHSA (York County High School Anglers)
8th
Ryan Cothran/William Cothran Mount Pleasant TN
9th
Josheph Wilson/Spencer Cothran Chapman Panthers
Place Team School
10th Aiden Baiza/Maddy Jones Maynard High School
11th Chandler Pruett/Braden Wilson Scotts Hill High School
12th Jake Monti/Alex Coggins Lake Norman Charter
13th Dayrl Ledford/Johnathan Suddeth Chapman Panthers
14th Konner West/Brice Williams Chapman Panthers
15th John Paul Switzer/Chase Cole Chapman Panthers
16th Carter Best/Niko Romero YCHSA (York County High School Anglers)
17th Chance Konrad/Mark Kershaw YCHSA (York County High School Anglers)
18th Christian Mendoza/Jaden Aries Chapman Panthers
19th Bricen Krashner/Henry Wynkoop YCHSA (York County High School Anglers)
20th Cameron Beard/Chad Salyer, III YCHSA (York County High School Anglers)
21st Adam Awroski/Andrew Thurman YCHSA (York County High School Anglers)
22nd Nathan Powell/Chellan Cantrell Whitwell High School
23rd Brentyn Wheat/Cody Georgel Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
24th John Stack/Levi Allen Scotts Hill High School
25th Bracyn Sullivan/Hunter Reedy Scotts Hill High School
26th Tyler Maxwell/Maddox Derryberry Scotts Hill High School
27th Carter Whitlow/Cody Simms Chapman Panthers
28th Bradley Davidson/DylanCcochran Chapman Panthers
29th Landen Scruggs/Jonathan Hopkins Chapman Panthers
30th Avery Alexander/Devan Roe Chapman Panthers
31st Colton Wells/Parker Sullivan Broome High School Fishing Team
32nd Lawson Frady/Adam Stacy Broome High School Fishing Team
33rd Josh Upton/Drew Stafford Broome High School Fishing Team
34th Bryson Ricketts/Zeno Swink Broome High School Fishing Team
35th Owen Allen/Jeremiah Jones Broome High School Fishing Team
36th Mason Lytle/Ethan Burnett Broome High School Fishing Team
37th Jacob Stacy/Jacob Mckinnish Broome High School Fishing Team
38th Chance Phelps/Luke Rogers Broome High School Fishing Team
39th Kj Tessneir/Cole Jolley Broome High School Fishing Team
40th Malorie Law/Mac Russell Broome High School Fishing Team
41st Fritz Russell/William Bradley Broome High School Fishing Team
42nd Brady Jones/Steven Odell Broome High School Fishing Team
43rd Levi Thibodaux/Holdyn Delatte Lafourche Bassmasters
44th Dylan Breaux/Gage Boquet Lafourche Bassmasters
45th Conner Perry/Carson Bailey Rattan high school
46th Parker Broome/Arysen Trawick Southwest Georgia Academy
47th Aaron Cherry/Hudson Choquette Headland Bass Team
48th Gracie Herbold/Asher Peters Headland Bass Team
49th Andrew Davis/Cal McInnis Headland Bass Team
50th Alexis Grandstaff/James Quinlivan Headland Bass Team
51st Aiden Sowell/Brady Brasington Headland Bass Team
52nd Henri Sturm/Mitchell Straffon Fenton BASS Fishing
53rd Stone Kolb/Daniel Mott Fenton BASS Fishing
54th Jackson Cairnduff/Parker Harrison Fenton BASS Fishing
55th Lucas Shampo/Will Dickens Fenton BASS Fishing
56th Brock Litigot/Branden Cairnduff Fenton BASS Fishing
57th Vaughn House/Evan Crane Fenton BASS Fishing
58th Danny Ray Hickman/Tatum Ashworth Mount Pleasant TN
59th Macy Smith/Addison Howell Mount Pleasant TN
60th Clay polk/Austin sibley French settlement high school
61st Clay Polk/Austin Sibley Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
62nd Bryant "Brother" Martin/Grant Schexnailder Notre Dame High School
63rd Cole Hunsucker/Thomas Ledford YCHSA (York County High School Anglers)
64th Dawson Michaels/Ryan Garner YCHSA (York County High School Anglers)
65th Lofton Livingston/Nate Bell YCHSA (York County High School Anglers)
66th Chase Pittman/Lauren Deal YCHSA (York County High School Anglers)
67th Dylan Farmer/Walker Hicks YCHSA (York County High School Anglers)
68th Aaron Shumaker/Andrew Long YCHSA (York County High School Anglers)
69th Beau Winn/Cal Austin YCHSA (York County High School Anglers)
70th Kobe Chambers/Mitchell Beard YCHSA (York County High School Anglers)
71st Andrew Kinsey/Drew Faulkenberry YCHSA (York County High School Anglers)
72nd Damon Justus/Zay Link YCHSA (York County High School Anglers)
73rd Gabe Clark/Wes Briggs YCHSA (York County High School Anglers)
74th Kaden Hershberger/Ryan Faulkner YCHSA (York County High School Anglers)
75th Jason August/Kaejean Kindrick West St John High
76th Changes year to year/Changes year to year York High School
77th Changes year to year/Changes year to year York High School
78th Jace Martin/Matthew Milioto Lutcher High School
79th Tanner Scruggs/Storm Cline Anderson County High School
80th Dylan brown/Landon Hanke None
81st Matthew Stewart/Michael Triston Stewart Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
82nd Charleston Payne/Johnny Brasel Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
83rd Nick Howell/Aiden Abbey Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
84th Ayden Acred/Will Harmon Riverside Bass Team
85th Drake Middleton/Grayson Townsend Riverside Bass Team
86th Luke Hearington/Konner Potts Riverside Bass Team
87th Peyton Kirk/Heath Greenway Riverside Bass Team
88th Jon Wilson/Cade Taylor Riverside Bass Team
89th Hunter Manness/Chris Miller Riverside Bass Team
90th Cambre Webb/Alan-Michael Horne Silliman Fishing
91st Layton Doucet/Reid Kelly Silliman Fishing
92nd Thompson Waddell/Ross Melancon Silliman Fishing
93rd Olivia Simpson/Dakota Skipper Silliman Fishing
94th Gunner ellis/Braxton Hill Silliman Fishing
95th Palmer Peters/Hunter Lawtence Silliman Fishing
96th Alex Broadway/Eli Saint Muscle Shoals Trojan Bass Fishing Team
97th Hunter Orman/Jordan Cunningham Muscle Shoals Trojan Bass Fishing Team
98th Nathan Whitehead/Ethan Tedder Muscle Shoals Trojan Bass Fishing Team
99th Eli jones/Nick Thompson Muscle Shoals Trojan Bass Fishing Team
100th Olivia/Madison Dekalb Fishing Team
101st Connor/Skylar Dekalb Fishing Team
102nd Avery/Brayden Dekalb Fishing Team
103rd Preston/Jayden Dekalb Fishing Team
104th Logan/Mason W. Dekalb Fishing Team
105th Chase McCarter/Hunter McCarter Sevier County High School
106th Dawson Phillips/Garrett Hawkins Sevier County High School
107th Tyler Findley/Dylan Tallent Sevier County High School
108th Spencer Minter/Michael Evans Whitwell High School
109th Brayden Branson/Shane Woods Scotts Hill High School
110th Elijah Blankenship/Tristan Scott Scotts Hill High School
111th Reece Keenum/Tyler Rhoads YCHSA (York County High School Anglers)
112th Mattie Powell/Sydney Walter Whitwell High School
113th Dylan Pittman/Nick Hamilton Whitwell High School
114th Elijah Willis/Brody Gatlin Whitwell High School
115th Gavin Totherow/Josh Willis Whitwell High School
116th Gavin Walter/Casey Tierney Whitwell High School
117th jim/Bob dwhitacre
118th Braden Myracle/Carter Shaull Scotts Hill High School
119th Isaac Hayes/Hunter Brigance Scotts Hill High School
120th jim/Bob Dustin
121st peyton callahan/luke montgomery Maynard High School
122nd Tyler Crowell/Sam hatcher Muscle Shoals Trojan Bass Fishing Team
123rd Cole lackey/Jake swindle Riverside Bass Team
124th Brayden Davis/Micah Murray Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
125th Chance Sibley/Shay Matherne Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
126th Dylan Mack/Parker Diamond Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
127th Jaden Reyes/Ethan Purvis Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
128th Joel Penalber/Lane Estes Livingston Parish Bassmasters High School Fishing Team B.A.S.S. # 898978
129th Tyler Crews/Ty Martin Scotts Hill High School
130th Joelton Nut/AJ Busby Mount Pleasant TN
131st Ryan Smithson/Landon Manning Mount Pleasant TN
132nd Tyler Finley/William Cothran Mount Pleasant TN
133rd Nick Edington/Jarred Jones Maynard High School
134th Jerrmiah Prolux/Uriah Denny Maynard High School
135th Hunter Grissom/Brayden Russell Maynard High School
136th fisher Butler/Josh ward Maynard High School
137th Avery Baiza/Tuff Clark Maynard High School
138th Landon reel/Braxton wall Maynard High School
139th Nathan Weisenbach/Michael Junkersfield Maynard High School
140th Peyton rice/Tripp Murray Maynard High School
141st Jace kimble/Chase Vallance Maynard High School
142nd jim/Bob Dustin
143rd Hayden Birdwell/Undetermined Chuckey Doak High School
144th Ryan Lehan/Wade Fletcher Chuckey Doak High School
145th Thomas Tunnell/Cody Holder Chuckey Doak High School
146th Zavier Gillespie/Cayden Foulks Chuckey Doak High School
147th Shamar Pierre/Khristan Rousevere West St John High
148th Devrin Harper/Javier Johnson West St John High
149th Brunson Fain/Jackson Ginn Southwest Georgia Academy
150th Kole Kimbrel/Cole Bruner Southwest Georgia Academy